549 743 30 35

Ölçüm İşleri

keşif, radsan

Radsan A.Ş., Yıldırımdan Korunma ve Topraklama Sistemleri konusunda en büyük tesislerden en küçük işletmelere kadar keşif hizmetlerini ücretsiz olarak vermektedir. Ayrıca gerek Mühendislik Firmaları gerekse doğrudan müşteriler tarafından gönderilen Yıldırımdan Korunma projeleri ( paratoner projeleri, paratoner tesisat keşfi, iç yıldırımlık tesisat projesi ) ve Topraklama Projeleri üzerinde titizlikle çalışmakta ve herhangi bir ücret talep etmeksizin ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünlere yönelik keşif hizmeti sunmaktadır.

Keşif hizmetinde amaç müşterilerin ihtiyaç duydukları hizmeti ve kullanılacak uygun malzemeleri tespit etmektir. Firmamız, oluşturduğu uzman kadrosuyla Türkiye'nin her yerinden gelen taleplere çok kısa sürede cevap vererek, ücretsiz keşif ve teklif hizmetleri sunmaktadır. Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak ve ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak çözümlere ulaşmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yıldırımdan Korunma ( Aktif, Radyoaktif Paratoner, Kafes Metodu) Ölçüm ve Tesisat Kontrolü

Elektrik Tesislerinde Güvenlik Topraklama Ölçümleri ve Tesisat Kontrolü

Katotik Koruma Tesisatı Ölçüm ve Tesisat Kontrolü

Harmonik Ölçümleri

MERKEZ
Adres: İVOGSAN Ağaç Metal İşleri Sitesi
1122 Cd. 1434. Sk. No:1 Ostim / Ankara
Tel: 444 62 11
Fax: 0312 394 53 58
WhatsApp: 0549 743 30 35
MARMARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Adres: İmes Sanayi Sitesi
A Blok 104 Sok. No:36/B
Esenşehir Ümraniye / İstanbul
Kuruluş : 1953 - 2020
Copyright 2020 - RADSAN Elektromekanik İnşaat San. Tic. A.Ş.
Her Hakkı Saklıdır.
E-Bülten Üyelik Formuİletişim Sayfamıza Gitmek İçin TıklayınFavorilerine EkleYazdırFacebook Sayfamızı Ziyaret EdinTwitter Sayfamızı Ziyaret Edin